190bets10.com Yeni Adres

190bets10.com Yeni Adres

Posted by

Yeni adresleri sizlerle buluşturduğumuz fan sitemizde, bugün Bets10’nun en yeni adresi 190bets10.com var. 190bets10.com adresi Bets10′ nun şu anki erişim adresi. Kısaca bağlantının yeni adı.

190bets10.com Yeni Adres

En yeni adres 190bets10.com adresi ile Bets10 girişlere aynen devam. Adres ile giriş yapmak uzun iş dersen eğer, aşağıdaki hızlı giriş butonlarımı deneyebilirsin. Jet hızında olan butonlar her daim fan sitemde. İstediğin zaman Bets10 hızlı giriş için kullanabilirsin.

Bets10’nun sezon başlangıcına özel olarak çıkardığı kampanya ile sezon öncesi kazanmayan kalmayacak.

Kazanmayan kalmasın diye, kampanyayı bir kez daha aşağıya bırakıyorum.

Bets10’nun kendi sitesinde duyurduğu kampanya aynen şu şekildedir:

5000 TL’YE KADAR PARA YATIRMA BONUSU

Sezon Başlangıcına Özel Üç Bonus’dan birini seç, Sezona Bets10’la başla!
Tek yapman gereken Bonusunu Seçip Kampanyaya Katıldıktan sonra hesabına para yatırırken “Bonusu Al ve Para Yatır” seçeneğiyle para yatırmak!

Kampanya Detayları:

Bu kampanyada Mastercard ve Maestro ile yaptığınız işlemler geçerli olmayacaktır.
Bu kampanya 3 Ağustos 2018 saat 18:00 – 31 Ağustos 23:59 arasında geçerlidir.
31 Ağustos 2018 saat 23:59’a kadar alınmayan bonuslar hesaplardan otomatik olarak silinecektir.
Seçtiğiniz Para Yatırma Bonusunu almak için, kampanyaya katıldıktan sonra para yatırma sayfasında ilgili bonusu seçip ardından para yatırma işleminizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
5000 TL Bonus alabilmeniz için tek seferde en az 20000 TL para yatırma işlemi yapmanız gerekmektedir. 20.000 TL’ye kadar olan tek seferdeki para yatırmalarınızda, yatırdığınız tutarın %25’i kadar bonus alabilirsiniz.
500 TL Bonus alabilmeniz için tek seferde en az 1000 TL para yatırma işlemi yapmanız gerekmektedir. 1000 TL’ye kadar olan tek seferdeki para yatırmalarınızda, yatırdığınız tutarın %50’si kadar bonus alabilirsiniz.
200 TL Bonus alabilmeniz için tek seferde en az 200 TL para yatırma işlemi yapmanız gerekmektedir. 200 TL’ye kadar olan tek seferdeki para yatırmalarınızda, yatırdığınız tutarın %100’ü kadar bonus alabilirsiniz.
Bonus, belirtilen tarih ve saat aralığında hesabınızda gözükmüyorsa bonustan faydalanabilmeniz için para yatırmadan önce hesabınızdan çıkış yapıp tekrar giriş yapmanızı öneririz.
Arka arkaya para yatırma işlemi yaparken toplam işlemleriniz için bonus almak istiyorsanız, veya bonusunuz ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorsanız, ya da bonusunuzu alırken sorun yaşıyorsanız; lütfen bakiyenizi harcamadan ve herhangi bir kupon yapmadan müşteri hizmetleri ile temasa geçiniz. Bakiyenizi kullandıktan sonra müşteri hizmetlerimizle temasa geçmeniz halinde yatırdığınız işlem için bonus alamazsınız.
Bu kampanyadan her kullanıcı sadece bir kez faydalanabilir.
Bu kampanya başka bir kampanya ile kombine edilemez.

Bets10’nun kazandıran kampanyalarından biri olan Arkadaş Bonusu için TIKLA

Giriş Yapamıyorum diyorsan HEMEN TIKLA

BETS10 KAZANDIRIR